Nye fliser

Styret vedtok i høst at klubbhuset trenger et lite ansiktsløft innvendig, og at hytta skal bli et koseligere lokale, som medlemmene i større grad ønsker å bruke. I den forbindelse har styret allerede satt i gang arbeidet med å oppgradere hytta innvendig. Tone, Henning og Marit har flyttet alle tingene i hytta ut til midlertidig lagring i garasjen. Liv og Anita har primet gulvet i gangen, før de har flislagt hele gangen med en fin grå flis. Flisekompaniet ga klubben en særdeles hyggelig pris, så gangen ble flislagt til under 1000-lappen! Videre har klubben fått 50% avslag på det laminatet som ble plukket ut hos Montèr, så laminatgulvet vil være på plass kort tid etter leveranse. En stor takk til Liv og Anita for godt utført håndverk. Samt Flisekompaniet og Montèr for hyggelige rabatter til klubben. Vi gleder oss til å dele resultatene med klubbens medlemmer